csendepl
con celerita, con rulanteVirtuální průvodce po České republice.

Informace z ediční sekce

Na veletrhu MADI došlo k uzavření dohody na další roky mezi Asociací turistických informačních center ČR a kartografickou firmou SHOCart. Naši členové mají tímto jistotu prezentace svých adres v kvalitních turistických mapách, automapách a atlasech. Tato mapová díla patří mezi nejkvalitnější na evropském trhu.
Nabídka a špičková práce kartografů nás ale také zavazuje k lepší a přímé spolupráci. Proto zde nabízím kontakt na Jiřího Šumberu, tel. 0602 72 7974, se kterým již pátým rokem spolupracujeme. Dovoluji si vám doporučit, pokud chcete kvalitní cyklo nebo turistickou mapu svého regionu nebo města v kvalitním kartografickém značení, jednejte přímo s Jiřím Šumberou. Mapy vycházejí v silných edičních řadách s distribucí na celém území České republiky a jsou prezentovány na výstavách v Evropě.
Firmou SHOCart byl na MADI prezentován nový projekt turistických map v měřítku 1:50 000. Naše informační centra mohou kvalitu a tvorbu těchto map výrazně ovlivňovat na rozdíl od stávajících map Klubu českých turistů, které byly současným vedením klubu předány do distribuce v ČR pouze rakouské firmě.
Text k nové edici turistických map zajišťují autoři jediné současné ediční řady turistických průvodců v České republice pánové David a Soukup. Pan Petr Soukup vstoupil 10. listopadu do naší ediční sekce a nabízí vám své služby při vytváření oblastních turistických průvodců s celorepublikovou působností. Zde je přímý kontakt: Petr Soukup, tel. číslo 02/302 34 08.
V předchozím čísle "ATÍKU" jsme zveřejnili regionální distributory GeoClubu, kteří by nám měli poskytovat nejlepší služby v dodávání map a průvodců. Celý výrobní, distribuční i prodejní tým je takto představen. Při vzájemné solidnosti bychom měli být nejlepší, to ale záleží na každém článku řetězce. Pro odbornou a bezplatnou konzultaci jsme vždy k dispozici, a to v malovém centru České Budějovice nebo na výstavách cestovního ruchu.

Marcel Goetz