csendepl
con celerita, con rulanteVirtuální průvodce po České republice.

Cestovní ruch přitahuje

Ač původně vystudoval stavební průmyslovku a poté pracoval ve stavebnictví, zájem o cestování a poznávání zajímavých míst ho přivedl až k tomu, že se cestovním ruchem začal zabývat profesionálně.
MIROSLAV FOLTÝN, narozen v roce 1965, záliby lyžování a tenis, ženatý, dvě děti.
Co mám vlastně ještě o sobě říci.” Pak dodal: "Ještě jsem sedm let pracoval jako vedoucí odboru marketingu a cestovního ruchu v Městském úřadu v Klášterci nad Ohří. Od konce roku 1998 mám svou firmu, která se zabývá cestovním ruchem. Jsem předsedou sdružení Podkrušnohorského informačního centra”.

Platnost obrázku vypršela.

My dodáváme: byl viceprezidentem asociace a od května letošního roku je jejím prezidentem.Nebylo jednoduché dostat z našeho nového prezidenta nějaké informace o sobě. Tak nezbývá nic jiného, než uplatnit své postřehy. Snad nepřijdu o místo. Na první pohled působí klidně, vyrovnaně. Zdá se, že také toho moc nenamluví. Ale jeho funkce v radě ho nutí k tomu, že musí. Ono to někdy není lehké. Projednává se mnoho úkolů, z nichž některé nejdou vyřešit hned, a tak se to před námi táhne jako červená niť. Vypadá to však, že se způsob práce rady viditelně lepší. To se také hned lépe prezidentuje. Navíc se nyní v radě sešli lidé, kteří jsou v asociaci prakticky od jejího vzniku, prožili si její porodní bolesti (náš prezident a ostatní pánové snad prominou). Rada se skutečně stává dělným orgánem. Novému prezidentovi to přejme.